Home | Hírek | Kanadából | Hetet rúgott a torontói Vasas a negyedik fordulóban

Hetet rúgott a torontói Vasas a negyedik fordulóban

toronto-vasas4round A körülmények ideálisak voltak, hiszen gyönyörű napsütésben kezdődött a mérkőzés, csupán a Vasas által használt hazai pályája minősége hagyott kívánni valót maga után.

Az első félidőben két százszázalékos ziccert követően Sibalin D. talált az ellenfél hálójába. Ezután Horvát, majd  Sibalin R. közelről lőtt a kapuba.

A 39. percben egy jól eltalált lövéssel szépített az Aurora Heights, így a csapatok 3-1-es Vasas vezetéssel fordultak a szünetben.

A második félidőben az ellenfél kezdett elfáradni, ezt kihasználva és a középpályát gyorsan átjátszva zsinórban három gólt szerzett a Toronto Vasas. Sibalin R. Horvát és ismét Sibalin R. volt a gólszerző. 6-1

A vendég Aurora Hearts büntetőhöz jutott Craig szabálytalankodása után, melyet Hernandez vágott a kapuba. 6-2

A végén még Varga volt eredményes, aki egy közeli lövéssel kialakította a 7-2-es végeredményt.

A Toronto Vasas ezzel felzárkózott az élmezőnyhöz. Jövő héten a Canada Day miatt nem lesz forduló, így ebben az időszakban Kapust szerződtet a Vasas Magyarországról.

Kiss László vezetőedző: „Megérdemelt győzelmet arattunk…”